Jakuzi Odası thumb
masaj thumb
masaj thumb

Jakuzi Odası

JAKUZİ


  • 0,00 TL
  • 0,00 TL
  • AÇILIŞA ÖZEL FİYATLAR

JAKUZİ'nin ve rahatlıgın merkezi elitmasajsalonları

Jakuzi terapisi

Çoğu kişi güne keyifli bir başlangıç yapmak ve kendilerini hazır hissetmek amacıyla sabahları ılık bir duş almayı tercih ederler. Ya da ofiste iş yoğunluğundan bunaldığınız bir anda çareyi yüzünüze biraz su vurmakta bulursunuz. Bu işlem sadece temizlik için değil, sağlığınızı yerine getirmek için de faydalıdır. İşte günümüz JAKUZİlerinin temeli de hidroterapi geleneğinden gelen tazyikli suların vücuda temasıyla dolaşımı etkilemesi ve bizi kendimize getirmesi prensibi üzerine kurulmuştur.

Yunan fizikçilerin ve Romalı insanların kullandığı bu sistem ile suyun sağlık üzerindeki fiziksel faydası anlaşılmıştır. Bugün de bu sistemler sık kullanılmakla beraber doktorlar sıcak banyo, sauna, JAKUZİ gibi mekanlardan bilinçli bir şekilde yararlanmanın fiziksel ve ruhsal sağlığımıza olan olumlu etkisini ve bazı rahatsızlıklarda direkt tedavi aracı olmalarını anlatırlar. Örneğin jakuzinin yardımcı olduğu temel yararları verecek olursak :

-Yorgunluğumuzu giderir, kasılmaları ve tutulmaları önler, endorfinlerin salgılanmasını sağlayarak stresimizi azaltır, zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur, esnekliğimizi artırır, yaşlanma etkilerini yavaşlatır, metabolizmayı hızlandırarak vücudumuzu sıkılaştırır.  • Yazar : elitmasajsalonlari.com
  • Son Güncellenme Tarihi : 05.08.2017 17:00
  • Etiketler : MASAJ, jakuzi, sauna, ÇERKEZ KÖY

Yeni Yorum Ekle

Özelleştir
Renk
Arkaplan Rengi

Ana Ekran Düzeni